Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czProdej RD 7+2 v Pršticích
lokalita: Prštice, katastrální území: Prštice
evid. číslo: 170009

voda:
ano

elektřina:
220/380 V

kanalizace:
ano

ústřední topení:
ano

teplá voda:
ano

koupelna:
2x

toaleta:
2x

plyn:
ano

garáž:
ne

sklep:
3x

cena: 4 900 000 Kč + PRODÁNO!

Nabízíme k prodeji rodinný dům 7+2 v obci Prštice vzdálené 20km od středu Brna. Jedná se o zděnou nemovitost, nové rozvody elektřiny, plynu a vody. Dům má vlastní studnu a vodárnou + napojení na obecní vodovod. V celém domě proběhla cca před 5lety výměna oken za dřevěná eurookna. Z chodby je vstup do zadní a přední části domu. V zadní části domu je bytová dispozice 3+1 s přípravou na kuchyňskou linku s koupelnou, WC a vstupem do sklepa kde se nachází el.bojler a plynový kotel.
V přední části je bytová dispozice 4+1 z toho jeden pokoj v přízemí a 3+1 s koupelnou a WC v patře. Zde jsou k dispozici i dvě menší místnosti jako skladovací prostor.
Za domem se nachází vydlážděný dvorek s uzavíratelnou dílnou, kryté posezení s krbem, koupelna se sprchovým koutem a WC, místnost na případnou letní kuchyňku, šopa na nářadí. Na dvůr navazuje zahrada, která je v zadní části terasovitá, s pergolou a menším sklepem ve svahu.
V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. Dostupnost je autobusem i vlakem.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: E. Financování nemovitosti rádi zajistíme. O provizi se informujte v RK.

celková plocha pozemku: 730m2

DALŠÍ FOTO NA WWW.MORAVIKA.CZ