Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czProdej rodinného domu s prodejnou v centru Mikulova
lokalita: Mikulov, katastrální území: Mikulov na Moravě
evid. číslo: 220020

voda:
veřejný vodovod

elektřina:
ano

kanalizace:
ano

ústřední topení:
el. přímotopy

teplá voda:
2x elektrický bojler

koupelna:
2x

toaleta:
3x

plyn:
před domem

cena: 13 990 000 Kč + provize RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi jedinečný dům v centru Mikulova. Jedná se o třípodlažní dům kolaudovaný v roce 2007. Vzhledem ke komerčně velmi výhodné poloze nemovitosti, využil majitel přízemí domu o podlahové ploše 66 m2 k podnikání. Samostatným vstupem jsou přístupná další dvě podlaží domu určená k bydlení. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází koupelna s toaletou a sprchovým koutem, nová kuchyně s jídelnou a ložnice s východem na prostornou terasu. Částečně zastřešená terasa poskytuje majiteli nejen příjemné místo k relaxaci, ale především soukromí a díky výměře 27 m2 tak významně rozšiřuje možnost využití celého prostoru především v teplých měsících. Ve třetím nadzemním podlaží je umístěna druhá koupelna s toaletou a vanou, pokoj s úžasným výhledem na Kozí hrádek a druhý pokoj s galerií.
Mikulov je turisticky velmi oblíbené město s bohatou historií i kulturou a především velmi dobrou dostupností do Brna, Vídně i Bratislavy.
Využijte jedinečnou příležitost a domluvte si s námi prohlídku tohoto multifunkčního domu.
Cena je uvedena bez provize RK.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G - realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

celková plocha pozemku: 85 m2

DALŠÍ FOTO NA WWW.MORAVIKA.CZ