Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czProdej rodinného domu 6+kk v klidné části Mikulova
lokalita: Mikulov, katastrální území: Mikulov na Moravě
evid. číslo: 220019

voda:
veřejný vodovod + studna

elektřina:
ano

kanalizace:
ano

ústřední topení:
plynové

teplá voda:
ano

koupelna:
2x

toaleta:
2x

plyn:
ano

garáž:
ano

sklep:
ano

cena: 11 500 000 Kč + provize RK

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji krásný, pečlivě udržovaný domek blízko centra Mikulova. Jedná se o částečně podsklepený rodinný dům 6+kk s obytným podkrovím. V prvním nadzemním podlaží rodinného domu se nachází zádveří, chodba se schodištěm vedoucím do podkroví, koupelna s vanou a WC, ložnice, prostorný obývací pokoj a kuchyně s jídelnou. Kuchyně je propojena s útulnou zastřešenou terasou francouzským oknem, které zároveň celý prostor příjemně prosvětluje. Terasa a potažmo i precizně udržovaná zahrada přirozeně navazují na obytný prostor a rozšiřují tak možnosti využití veškerého nabízeného prostoru k dokonalému bydlení.
V podkroví domu jsou umístěny 3 pokoje, koupelna s vanou a WC. Zároveň je zde umístěn i vstup na prostornou terasu, která tvoří strop garáže.
V suterénu domu jsou dvě místnosti, jedna s možností větrání.
Parkovat lze přímo před domem na vlastním pozemku, nebo v prostorné garáži, kam se Vám kromě automobilu vejde i motocykl, jízdní kola, sezónní vybavení - zkrátka vše co nechcete uskladňovat v domě.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Cena je uvedena bez provize RK.
Financování nemovitosti zajistíme.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G - realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

celková plocha pozemku: 351

DALŠÍ FOTO NA WWW.MORAVIKA.CZ