Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czPronájem podkrovního bytu s úžasnými výhledy v centru Mikulova
lokalita: Mikulov, katastrální území: Mikulov na Moravě
evid. číslo: 220017

voda:
veřejný vodovod

elektřina:
ano

kanalizace:
ano

ústřední topení:
plynové

teplá voda:
ano

koupelna:
ano

toaleta:
2x

garáž:
po dohodě s majiteli možnost pronájmu

cena: 25 000 Kč

Nabízíme jedinečnou možnost pronájmu podkrovního bytu 4+1 v historickém centru města Mikulova. Byt disponuje kromě 4 pokojů také kuchyní s jídelnou, šatnou, komorou, koupelnou se sprchovým koutem, vanou i toaletou a dalším samostatným WC. Úctyhodná výměra bytu 150 m2 umožnila velkorysé řešení jednotlivých pokojů. Střešní vikýře zase dodávají celému prostoru dostatek světla, úžasné výhledy i jedinečnou atmosféru. Dům ze 17. století, jehož je byt součástí, prošel citlivou rekonstrukcí, díky které Vám můžeme nabídnout unikátní prostor k bydlení i relaxaci. Poloha domu umožňuje využití všech výhod centra města, jako jsou: kavárny, vinárny, restaurace, cukrárny, galerie, kino, nedaleký Kozí hrádek i samotný zámek s úchvatnou zámeckou zahradou, která je celoročně přístupná.
Využijte tedy jedinečnou příležitost a domluvte si s námi individuální prohlídku tohoto bytu.
Cena měsíčního pronájmu je 25 000,-Kč + 6 000,-Kč zálohy na energie. Majitel dále požaduje kauci ve výši 50 000,-Kč. Provize realitní kanceláře je 18 150,-Kč vč. DPH.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G -
realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

celková plocha pozemku: 150 m2

DALŠÍ FOTO NA WWW.MORAVIKA.CZ